הדף בשיפוצים! עמך הסליחה

ממרחים מתוקים

ממרחים טבעוניים מתוקים שיפנקו את הסנדוויץ' שלכם אפשר למצוא בכל סופרמרקט: ריבות מסוגים שונים, ממרחי שוקולד, חמאת בוטנים ועוד. בחנויות טבע תמצאו מגוון רחב אף יותר. 

ממרח עוגיות לוטוס

עוגיות הקרמל הממכרות "לוטוס" נמכרות כבר שנים בישראל, אך לאחרונה הצטרף אליהן גם ממרח המופק מהן, טבעוני וממכר גם הוא, המפיק מאנשים רבים קולות עונג וקריאות התפעלות נרגשות. הוא משווק תחת השם ספקולאס אבל כולם קוראים לו פשוט 'ממרח לוטוס'. בחלק מהמקומות בהם הוא נמכר ניתן למצוא לצידו את גרסת הקראנץ' - עם שברי עוגיות, המתבקשת. למריחה על לחם או לשילוב בעוגות ומאפינס.
 

ממרחים מתוקים

ממרחי שוקולד

אף על-פי שממרחי שוקולד מכילים בדרך-כלל חלב, קל יחסית להשיג גם ממרחי שוקולד "פרווה". על חלק מהממרחים כתוב "בחזקת חלבי" - פירוש הדבר שהממרח אינו כולל רכיבים מהחי, וההסתייגות היא לצורכי כשרות בלבד, שכן פס הייצור משמש גם למוצרים עם חלב. "השחר" הוא המותג הנפוץ ביותר, ובשווקים וברשתות הפונות לקהל דתי אפשר למצוא גם מותגים כמו "חומי", "טופז" ועוד.   

ממרחים מתוקים

כמו נוטלה

בחלק מהסופרמרקטים ובחנויות טבע ניתן להשיג מגוון ממרחי אגוזים מעולים למריחה על לחם או לשילוב בעוגות, וכן ממרחי אגוזים ושוקולד משולבים (למשל, של המותג המיובא פרלינוטה, המזכיר קצת ממרח 'נוטלה').

ממרח אגוזים טבעוני

ממרח אגוזים טבעוני

ממרחים מתוקים

 

ממרח שוקולד וטחינה

ממרח שוקולד וטחינה של "אחווה" משלב בין שני מאכלים אהובים. הוא מכיל 42% טחינה משומשום מלא, ולפיכך גם כמות יפה של סידן. זו בהחלט דרך נחמדה להכניס קצת בריאות לסנדוויץ' עם שוקולד. 

ממרח שוקולד וטחינה של

חמאת בוטנים, שקדים, קשיו ועוד

חמאת בוטנים היא אחד הממרחים האהובים לפרוסה מפנקת או לשימוש בעוגיות. אפשר להשיגה במרקם חלק או קראנצ'י, במגוון של מותגים (חלקם עם סוכר וחלקם ללא סוכר). 

את  המוצרים הבאים, שהם מזינים יותר, אפשר להשיג בעיקר בחנויות טבע:

חברת בראשית משווקת ממרחים על בסיס אבקת חרובים. ניתן למצוא ממרח חרובים, ממרח חרוב קשיו, ממרח חרוב שקד, ממרח חרוב שומשום וממרח חרוב אגוז. כמו כן, 'בראשית' משווקת גם ממרח שקדים, ממרח שומשום וממרח אגוזים. 

חברת שקד התבור: ממרחי שקדים (לבנים או מלאים), חלבה אגוזים, פיסטוק, חלבה שקדים, מייפל אורגני ועוד.  

Shelly's: חמאת אגוזי נמר, קוקוס, בוטנים וחרובים; צ'ופלה - ממרח אגוזי נמר, קשיו וקקאו. 

הרדוף: ממרח חרובים אורגני; ממרח סויה, חרובים ואגוזים.

טבע מהדרין: חמאת שקדים, חמאת אגוזי לוז, חמאת אגוזי ברזיל, חמאת אגוזי מלך, חמאת אגוזי קשיו וחמאת שומשום (מונבט אורגני). 

חברת ירושלים למוצרי שומשום: טחינת אגוזי ברזיל, חמאת קשיו, טחינת אגוזי מלך וטחינת אגוזי יער. 

עץ החרוב: ממרח חרובים טבעי וממרח חרובים ואגוזים. ניסיתם את המוצר ואהבתם? ניסיתם ולא אהבתם? ספרו לנו בתגובות!
תגיות: