קצת עלינו

מי אנחנו

אתר VEG נולד בגלל שאנחנו אוהבים לאכול. אנחנו בשלניות, צלמים, כותבות, מעצבי אתרים, תזונאיות, פודיז ועוד אנשים מרקעים שונים למדי. כל אחד מאיתנו, בשלב כזה או אחר בחיים שלנו, בחר לבסס את הארוחות שלו על מזון מהצומח. אצל חלקנו זה הגיע מדאגה לסביבה, אצל אחרים מאהבה לבעלי חיים, או מתוך ההבנה שזה מה שהגוף צריך. אבל מעל לכל, מה שמאחד את כולנו הוא האהבה לאוכל טעים, משביע ומגרה, שעשוי מכל מה שטבעוני.

במשך שנים, חיפשנו את המתכון המושלם שאפשר לפנק איתו את המשפחה בארוחת שישי, שגם יצ'פר את הבת שלא נוגעת בבשר, אבל גם את האבא, שמשום מה עדיין חושב שמנה עיקרית לא מרכיבים מירקות או מקטניות (אוהו, חכו שיטעם את מנת הפול והבטטה בבירה!); את המסעדה הטבעונית המושלמת שאפשר לצאת אליה לארוחה רומנטית – ולדעת שמדובר בהימור בטוח שגם הצד השני ילקק בה את האצבעות, בלי קשר למה שהוא בוחר לאכול בבית; או את המוצר המושלם שאפשר לקנות בסופר בדרך לפיקניק של העבודה, ואחר-כך לא להפסיק לקבל מחמאות מכולם בקבוצת הווצאפ המשרדית.

החיפושים השתלמו: מצאנו מגוון עצום של מתכונים, מנות ומוצרים שלא יכולנו להפסיק לזלול. החלטנו לקחת את האהבה לכל השפע הטבעוני המהמם הזה, שהכרנו ואנחנו מכירים במשך שנים, ולהנגיש אותו לעוד אנשים. לאפשר לכל אחד ואחת למצוא בקלות מזון מהצומח שמתאים לכל רגע בחיים: בין אם בריא או מושחת, מנחם או ממריץ – העיקר, שיהיה טבעוני וטעים. ולא פחות חשוב- לקבל את הטיפים שהוא צריך כדי לדעת איך לעשות את זה נכון.

מה חשוב לנו

צילום אדמה מקרוב ממנה בוקעים שני עלים קטנים וקרן אור שמש מאחור
סלט ושייק ירוק

הכירו אותנו

ליצירת קשר: info@animals-now.org