הדף בשיפוצים! עמך הסליחה

עוגות טבעוניות

מרבית העוגות המוכנות הנמכרות בסופרמרקטים, בניגוד לעוגיות קנויות, מכילות ביצים. למי שמתעצלים להכין עוגה לגמרי בעצמם, יש פתרון ביניים – תערובות להכנת מגוון סוגי עוגות. בהוראות ההכנה רשום שיש צורך להוסיף ביצים, אך ניתן להמיר אותן בקלות בטחינה גולמית, חמאת בוטנים או תחליפי ביצה אחרים. לחלק מהאבקות יש להוסיף חלב, שניתן להמיר בחלב סויה, מים או מיץ תפוזים. בין התערובות הנמכרות כמעט בכל סופרמרקט ומכולת, תוכלו למצוא את המוצרים של החברות הבאות:
עוגה מעוררת תאבון

אסם

סדרת תערובות אפייה להכנת עוגות ועוגיות של אוסם. בסדרת המוצרים תוכלו למצוא תערובת להכנת עוגת יום הולדת בטעם שוקולד, פשוטה מאוד להכנה ומתאימה במיוחד לילדים. כמו כן, ישנה תערובת המתאימה להכנת שני מאפים (מאפינס/עוגיות) בטעם שוקולד צ'יפס, על פי מתכונים שונים.

מיימונ'ס

חברת התבלינים 'מיימון', החליטה להתפתח לתחום האפייה. כיום, ניתן למצוא כמעט בכל סופר את שלל מוצרי האפייה שלה, תחת שם המותג 'מיימונ'ס'. בין מגוון תערובות האפייה שהחברה מייצרת, ניתן למצוא תערובות טבעוניות לעוגות שוקולד, וניל, בראוניז ולעוגת שיש. בנוסף לתערובות הנ"ל, ניתן למצוא את עלי הקרמשניט של מיימונס ולמלא אותם בקרם שניתן להכין בקלות מחלב סויה, אבקת פודינג ותמצית וניל.
צילומי המוצרים: מאתר מיימונ'ס
צילומי המוצרים: מאתר מיימונ'ס 

ללא גלוטן - בראל

חברת 'בראל' מייצרת מוצרי בריאות, בדגש על מוצרים ללא גלוטן וללא תוספת סוכר. בין מוצריהם תוכלו למצוא שלושה סוגי תערובות האפייה: תערובת להכנת עוגת וניל, תערובת להכנת עוגת שוקולד ותערובת להכנת מאפינס.
עוגות טבעוניות


ניסיתם את המוצר ואהבתם? ניסיתם ולא אהבתם? ספרו לנו בתגובות!