29.04.202130.04.2021

ל"ג בעומר

ל"ג בעומר הוא הזדמנות נהדרת לשבת יחד עם החברים והמשפחה סביב מדורה חמה ומתפצפצת ולצלות מאכלים טעימים. הדרך הטעימה ביותר לחגוג את החג היא עם בטטות ותפוחי אדמה במדורה, נקניקיות מהצומח ומרשמלו טבעוני. הכנו לכם כמה מתכונים מוצלחים במיוחד לחג המדורות, שמוכיחים שלא צריך להיות בשלנים גדולים כדי להעביר את הערב בהנאה.

שיפודי טופו וירקות

על האש טבעוני

לא עושים מדורה השנה? אפשר עדיין לחגוג עם המון מאכלים טעימים על האש. היכנסו למדריך למנגל טבעוני: איך מכינים שיפודי ירקות, טופו וסייטן? מה לגבי המבורגר טבעוני או סטייק? איפה קונים נקניקיות טבעוניות? טיפים לתיבול, רעיונות למרינדות ומתכונים מנצחים לעל האש מושלם.

מתכונים לל"ג בעומר

מה מאכל המדורה הטוב ביותר?

איפה אפשר לקנות נקניקיות ומרשמלו טבעוניים?

אין הרבה דברים טעימים כמו נקניקיות על האש. אפשר למצוא נקניקיות טבעוניות מעולות ברוב הסופרים ברחבי הארץ – נקניקיות צ'וריסוס ומרגז של "ריינבו" או הנקניקיות הטבעוניות של "זוגלו'ס". ניתן גם לרכוש נקניקיות טבעוניות נהדרות שמיוצרות בידי חברת "בית עם אופי" בחנויות וירטואליות כמו "מנדי טבעונות עד הבית", "מחסני הטבעונות", "בטבע שלי", וגם ברשת החנויות של ויטופיה.

נקניקיות טבעוניות
צילום: הענק הירוק

חוץ מנקניקיות ותפוחי אדמה במדורה, ידוע שאי אפשר לחגוג את ל"ג בעומר באמת בלי מרמשלו טבעוני על האש… תוכלו לרכוש את המרשמלו הטבעוני של Dandies (שאינו מכיל ג'לטין דגים!) ברוב הסופרים הגדולים, באתרים של מחסני הטבעונות, מנדי טבעונות ובטבע שלי, וגם ברשתות של ניצת הדובדבן וזמורה אורגני. אפשר לקנות מרמשלו מיני או בגודל רגיל.

מרשמלו טבעוני